Таблиця результативності вихованців КЗ «МЕНЦДУМ»

За 2018-2019 н.р.

№ з/п Назва конкурсу Місце Учасники Керівник гуртка
1 Обласний етап Всеукраїнської акції «День натураліста» І Гурток «Юний еколог» Четверикова О.М.
2 Обл.етап Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» (колект.робота) ІІІ Гурток «Основи Біології» (15 гуртківців) Іванова О.Я.
3 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчимося за повідувати» ІІ Гурток «Загальна біологія» (15 гуртківців) Панченко С.В.
4 Обласний етап Всеукраїнської акції «Кролик» І Гурток «Лісівники-дендрологи» (15 гуртківців) Луцук В.М.
5 Обл.етап Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» (індивід.робота ІІ Лебідь Данііл, Уч. 9 кл., ЗСШ № 2 Зубкова В.Г.
6 Обл.етап Всеукраїнської акції «Дослідницький марафон» ІІ Гурток «Основи екологічної науково-дослідницької діяльності» (5 гуртківців) Панченко С.В.
7 Обл. етап Всеукраїнського зльоту учнів лісництв ІІІ Гурток «Юний еколог» Четверикова О.М.
8 Всеукраїнський біологічний форум «Дотик природи» (м.Київ) Грамота «Приз глядацьких симпатій» Бєляєва Катерина, уч.10 кл. Марганецької гімназії Зубкова В.Г.
9 Обл. етап Всеукр. акції «Птах року» Переможці Заочного етапу Гурток «Валеологія» (15 гуртківців) Коробка Ю.С.
10 Обл. конкурс «На кращого юного майстра народних ремесел» І Галко Тетяна, уч. 10 кл., ЗОШ № 12
11 «Школа-мій рідний дім» ІІ Гурток «Юний еколог» Четверикова О.М
12 Цікава школа ІІ Гурток «Юний еколог» Четверикова О.М.
13 ІІ тур конкурсу-захисту учнів-членів МАН ІІ Дзябенко Софія Зубкова В.Г.
14 ІІ тур конкурсу-захисту учнів-членів МАН ІІІ Єрьоменко Аліна Панченко С.В.
15 Всеукраїнський конкурс «Зоологічна галерея» ІІІ ІІІ Кривицька А. Опечанська ЗОШ №12 ЗОШ № 9
16 Обласний конкурс «Природна скарбниця Придніпров»я» І Члени ради ЕНЦ: Сердюк Софія, 9 кл., Гуманітарна гімназія Козиряцька Анастасія, 6 кл., Гімназія Володькін Данило, 7 кл., НВК-Ліцей № 10 Люльченко Олександр, 7 кл. ПМШ № 11 Панченко С.В.
17 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» ІІ Дзябенко С. Терещенко Р. Панченко С.В.
18 «Зелена естафета» ІІ Члени ради ЕНЦ Четверикова О.М.
19 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу Годівничка ІІ Гурток «Юні друзі природи» Басанська В.Д.
Всеукраїнські конкурси
1 Всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад» ІІІ Іванов Ростислав Іванова О.Я.
2 Всеукр конкурс винах. та раціон. проектів ІІІ Гребенюк Наталя Іванова О.Я.
3 Всеукр. конкурс зоологів та тваринників ІІІ Лебідь Данііл Панченко С.В.
4 Дивовижна теплиця ІІІ «Загальна біологія» Трусова Ю.Бельтюкова Терещенко Р. Панченко С.В.
5 Дивовижна теплиця ІІІ «Основи екологічної н-д. діяльності» Єрьоменко А. Сердюк С. Терещенко Р. Панченко С.В.
6 Дивовижна теплиця ІІІ Дзябенко С. Люльченко О. Панченко С.В.
7 День рослин 2019 І Іванов Ростислав Іванова О.Я.
8 Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» Лісова красуня ІІ Закаржевська Анастасія, ПМШ № 11 Вітько І.М Вих. Лист № 29 від 25. 03.2019 р .
9 Всеукраїнській зліт команд юних зоологів І, ІІ Лебідь Д. Терещенко Р. Люльченко О. Панченко С.В.
10 Всеукраїнський збір юних дослідників ІІІ Іванов Р. Іванова О.Я.
Кiлькiсть переглядiв: 643

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.